W styczniu 2009 roku podjęliśmy współpracę z firmą Iberdrola Engineering and Construction Poland sp. z o.o. Nasze działania rozpoczeliśmy od wektoryzacji analogowych map do celów projektowych, które posłużyły do wykonania projektu wykonawczego. Aby stworzyć trójwymiarowy model terenu uzupełniliśmy treść map o nowy pomiar wysokościowy w zasięgu zlecenia.

Farma wiatrowa składa się z 50 siłowni wiatrowych rozmieszczonych na terenie około 750 ha. Obsługa geodezyjna obejmowała wytyczenie całej infrastruktury farmy wiatrowej: 50 fundamentów, 50 placów montażowych, dróg na farmie (około 35 km), tras kablowych (około 30-32 km) oraz poziomowanie pierścieni kotwiących.

Po zgłoszeniu pracy w PODGiK w Chodzieży odszukaliśmy około 30 punktów osnowy poziomej i pionowej. W oparciu o odszukane punkty założyliśmy lokalizację GPS dla układu współrzędnych 1965. Przed rozpoczęciem tyczenia dróg i platform odszukaliśmy znaczną część znaków granicznych w celu weryfikacji współrzędnych punktów granicznych uzyskanych z PODGiK w Chodzieży.

KONTAKT

Zachęcamy do przesłania zapytania, przygotujemy dla państwa indywidualną ofertę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.