Firma

 Witamy w firmie GEOBIZ.

     Jesteśmy firmą geodezyjną z Poznania. Geodezja to nasza profesja i pasja. Koncentrujemy się na kompleksowej obsłudze dużych inwestycji choć od wielu lat realizujemy również obsługę budownictwa jednorodzinnego. Świadczymy usługi geodezyjne w Poznaniu w pełnym zakresie oraz pracujemy przy większych inwestycjach na terenie całego kraju. Wykonujemy mapy do celów projektowych, ortofotomapy, numeryczne modele terenu, inwentaryzacje budowlane, wyodrębnienia lokali, ustalenia przebiegu granic, podziały nieruchomości, geodezyjną obsługę inwestycji aż po inwentaryzacje powykonawcze. Przyjęte zamówienia realizujemy szybko i fachowo, zawsze na bieżąco i rzetelnie informując Zamawiającego o postępie prac.
Wykorzystujemy nowoczesne technologie - systemy GPS RTK, skanery laserowe, robotyczne tachimetry oraz bezzałogowe samoloty Trimble UX5. Nasi młodzi i ambitni inżynierowie posiadają niezbędne uprawnienia (geodeta, rzeczoznawca majątkowy, architekt, operator samolotu bezzałogowego) a firma ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i zawodowej. Nasza pracowania komputerowa wyposażona jest między innymi w kilka wieloprocesorowych stacji graficznych, które wykorzystujemy do obróbki dużej ilości danych ze skaningu laserowego i fotogrametrii lotniczej. Wykorzystujemy tylko oryginalne oprogramowanie - m.in. Trimble Business Centre, Agisoft Photoscan PRO, GStarCAD, CADRaster PRO, FieldGenius czy C-Geo. Posiadając tak szerokie grono fachowców oraz nowoczesne zaplecze sprzętowe i biurowe, potrafimy wesprzeć naszych Klientów na każdym etapie realizacji inwestycji. Wykonujemy doskonałe pomiary geodezyjne. Najlepsza geodezja w Poznaniu!

Zapraszamy do odwiedzenia prezentacji możliwość naszego systemu samolotów bezzałogowych pod adresem http://ortofotomapy.com.pl oraz szczegółów dotyczących wyceny nieruchomości pod adresem http://rzeczoznawcapoznan.com.pl

Geodeta w Poznaniu i okolicach.

     Działania firmy koncentrujemy głównie na terenie miasta Poznań oraz województw: wielkopolskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i dolnośląskiego. Duże zlecenia realizujemy na terenie całego kraju. Najlepsza firma geodezyjna Poznań, przekonaj się sam.

Jak się z nami skontaktować.

Biuro - Poznań, ul. Brzozowa 3, tel. 61 662 33 33, biuro@geobiz.pl.
Geodeta - Bartłomiej Siekanko, tel. 501 48 71 72.
Rzeczoznawca majątkowy - Agnieszka Siekanko, tel. 502 653 803.
Architekt - Małgorzata Siekanko, tel. 604 224 722.

     Zapraszamy do naszego biura w godzinach od 8.00 do 16.00. Istnieje możliwość  umówienia spotkania w innych godzinach. Więcej informacji w dziale kontakt.

     Na naszym profilu Facebook można zapoznać się z aktualnymi realizacjami i efektami naszych prac.