Od wielu lat rozwijamy nasze usługi w zakresie inwentaryzacji fotograficznej terenu. Do pozyskania danych wykorzystujemy drony z wysokiej rozdzielczości aparatami oraz kamery 360 stopni. Tworzymy precyzjne ortofotomapy z GSD (rozdzielczość terenowa piksela) od 1cm oraz wirtulane spacery po różnych obszarach. Stworzyliśmy własną aplikację do prezentacji danych - GEOBIZ Viewer. Umożlwia ona między innymi wyświetlania w przeglądarce webowej jednocześnie ortofotomapy, map wektorowych takich jak mapy do celów projektowych oraz zdjęć 360 stopni.

      Nasza aplikacja pozwala między innymi na pomiar powierzchni, odległości czy rysowanie linii bezpośrednio w przeglądarce a następnie ich eksport do pliku .dxf i import do oprogramowania klienta. Fotoinspekcje wykonujemy na terenach pod przyszłe inwestycje ale również na budowach aby zapewnić Inwestorom wgląd w aktualny stan zaawansowania robót.

NARUSZENIE GRANIC LASÓW PAŃSTWOWYCH

Analiza granic terenów leśnych na podstawie ortofotomapy.

Więcej

WIRTUALNY SPACER ORAZ ORTOFOTOMAPA

Dla stałego Klienta wykonaliśmy szczegółowy fotoraport terenu pod potencjalną inwestycję.

Więcej

MODEL 3D BUDYNKU

W 2014 roku wykonaliśmy model ośrodka badawczo-konferencyjnego stanowiącego część Instytutu Matematycznego Polskiej Akademii Nauk.

Więcej

KONTAKT

Zachęcamy do przesłania zapytania, przygotujemy dla państwa indywidualną ofertę.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.